Arama
Tüm Kategoriler
  Menu Close

  T.513 120*50*4.0Mm Köşebent L Profili

  T.513 120*50*4.0Mm Köşebent L Profili
  SKU: TP111.0001.0513.40
  satıcı: Tema Alüminyum
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  30,38 ₺ KDV dahil

  Alüminyum Profil

  Alüminyum Profil ekstrüzyon işlemi, billet olarak bilinen bir alüminyum parçasının, 500 derecenin üzerindeki sıcaklıklara ısıtılmasını içerir. Metal sıcakken, billet çelik bir kalıba zorlanır, sert bir alüminyum veya alaşım parçası olarak girer ve enine kesitsel bir şekil veya ‘profil’ şeklinde çıkar. Isı,  kalıba zorlanırken alüminyuma uygulanan büyük miktarda basınç ile kalıbın içinden sorunsuz bir şekilde akmasını sağlar. Bu, çok yüksek toleranslara göre üretilen ve ölçülebilen kaliteli bir ürünle sonuçlanır.

  Farklı şekilleri ve elastik yapısı itibariyle işlenmesi kolaydır. Alüminyum profil seçenekleri pek çok alanda dayanıklı malzeme olarak kullanılmaktadır. Alüminyum ani darbelere karşı, hava şartlarına, günlük yaşamda kullanılan birçok sıvı ve gazlara karşı dayanıklılık gösterir.

  Paslanmaz yapısı vardır. Isı ve elektriğin kolay bir şekilde iletilmesini sağlayan bu malzemelerin aynı zamanda  yansıtma kabiliyeti yüksektir. Yük taşıyan ağırlıklı gövdesi ile farklı alanlarda birinci sınıf malzeme olarak nitelendirilmektedir. Hassas tasarımı ile inşaat sektöründe öne çıkmıştır. Uzun ömürlüdür. Kullanım alanı yaygın olan bu yapı malzemeleri  ev ve iş yerlerinde ve birçok alanda kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Alüminyum kolay soğuyup ısıyı emen bir metal olması nedeniyle soğutma sanayisinde de yerini almıştır. Alüminyum’a şekil vermek için döküm, dövme, haddeleme, presleme, ekstrüzyon, çekme gibi tüm metodlar uygulanabilir.

  Tema Online ;  Alüminyum Profil ve aksesuarlarından Türkiye’nin en büyük bölge bayiliğini yapmış olduğu yapı kimyasallarına kadar farklı ürün çeşitliliğine hitap eden binlerce ürünlerimiz ile sizlerde evinizde iş yerinizde ve projelerinizde kalite arıyorsanız doğru adrestesiniz.

  Bu ürünün standart uzunluğu 6.000 mm’dir. Kargo paket sınırı nedeni ile ürünleriniz 3.000mm halinde kesilip iki parça halinde gönderilmektedir. Ayrıca  6.000mm talepleriniz için WhatsApp  iletişim hattından iletişime geçerek yük üstü gönderim sağlanabilmektedir.

  TON BAZLI ALIMLARINIZ, ÖZEL KALIPLARINIZ VE PROJELERİNİZ İÇİN ÖZEL FİYATLANDIRMA MEVCUTTUR.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Product can be reviewed only after purchasing it
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *